KALĖDINĖS ŽAIDYNĖS 2016

1t0a3981

2016 metų gruodžio 6 d., Šiaulių arenoje įvyko šeštosios „Kalėdinės Žaidynės“, sukvietusios daugiau nei pusę tūkstančio sportininkų komandų iš 34 visos Lietuvos vaikų globos namų. Vaikai tapo šventės sportinėmis žvaigždėmis, su kuriomis atvyko pabendrauti ir jas apdovanoti garsūs Lietuvos sportininkai ir žinomi žmonės.

Jau tradicija tapęs renginys, kuris kasmet rengiamas vis kitoje Lietuvos didžiojoje arenoje, šiemet kėlėsi į Šiaulių areną ir čia surinko didelį sportinių komandų būrį iš visos Lietuvos globos namų, kurie ne tik varžėsi krepšinio, kvadrato, estafečių ir futbolo rungtyse, bet ir bendravo su žymiais sportininkais, šoko, dainavo bei virto įvairiausiai stebuklingais pasakų herojais, nes čia pat buvo puošiami ir piešiniais ant veidukų.

Pagrindiniu renginio globėju šiemet tapo Lietuvos futbolo federacija surengusi vaikams futbolo festivalį, kuriame vaikų globos namų komandos jungėsi į jungtines komandas ir drauge išbandė skirtingas futbolo variacijas. Šioje rungtyje vaikus mokė ir jiems padėjo Šiaulių moterų futbolo klubas „Gintra – Universitetas“. Taip pat šventėje dalyvavo ir vaikus apdovanojo dovanomis LFF prezidentas Edvinas Eimontas, masinio futbolo asociacijos prezidentas Anatolijus Stecenko bei geriausia A lygos gynėja Vestina Neverdauskaitė su geriausia futbolo žaidėja Simona Veličkaitė (Šiaulių „Gintra-Universitetas“).

Kas be ko, sporto šventė neapsiėjo ir be žinomų Lietuvos krepšinio sportininkų. Šiais metais vaikų priziniu fondu pasirūpino ir vaikus pagerbė net dvi krepšinio komandos: Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Šiaulių „Šiauliai“ komandos. Kaip teigia „Šiaulių krepšininkai“ – „Tai puiki proga prisidėti prie globos namuose augančių vaikų auklėjimo, parodyti, kad sporte galima daug nuveikti.“ Vaikai turėjo galimybę pabendrauti su krepšinio klubo „Šiaulių“ komanda, kuri ne tik apdovanojo krepšinio rungties nugalėtojus ir prizininkus, bet ir mielai bendravo, fotografavosi bei dalino parašus mažiesiems gerbėjams.

Estafečių rungtyje žinomų sportininkų palaikymo ir padrąsinimų taip pat netrūko. Drauge su vaikais dalyvavo 2016 Rio olimpietės maratonininkės – Vaida Žūsinaitė, kuri „Kalėdines Žaidynes“ globoja nuo pirmų metų, ir Diana Lobačevskė bei dviviečių baidarių 200 metrų distancijos bronzininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Šventėje be sportinių rungčių netrūko ir pramogų. Su vaikais šoko studija „Šokio fėja“, dainavo Laura Remeikienė ir draugai, kurie vaikams dovanojo daugybę nuotaikingų dainų ir spalvingų reginių. Taip pat, mažieji renginio dalyviai puošėsi spalvingais piešiniais ant veidukų ir vaišinosi didžiuliu šventiniu tortu.

Šventės metu buvo įteiktos rėmėjų įsteigtos dvi sporto stipendijos, bet dovanų čia tikrai netrūko. Vienas gausiausių globos namų auklėtinių renginių „Kalėdinės Žaidynės“ be dovanų nepaliko nei vieno dalyvių.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems renginio partneriams, prisidėjusiems prie šios gražios šventės tradicijos tęsimo ir įgyvendinimo.

Žaidynių rezultatai:

„Kalėdinės Žaidynės 2016″ nugalėtojai:

  • 1 vieta – „Obeliai“ (Obelių vaikų globos namai).
  • 2 vieta – „Viesvė“ (Skalvijos vaikų globos namai).
  • 3 vieta – „Rytas“ (Klaipėdos vaikų globos namai „Rytas“).

Krepšinio rungtis (12 – 15 metų grupė):

1 vieta: „Obeliai“ (Obelių vaikų globos namai).

2 vieta: „Pamariečiai“ (Saugų vaikų globos namai).

3 vieta: „Viesvė“ (Skalvijos vaikų globos namai).

Krepšinio rungtis (16 – 18 metų grupė):

1 vieta: „Spengla“ (Valkininkų vaikų globos namai „Spengla“).

2 vieta: „Obeliai“ (Obelių vaikų globos namai).

3 vieta: „Rytas“ (Klaipėdos vaikų globos namai „Rytas“).

Kvadrato rungtis:

1 vieta: „Kietuoliai“ (Skuodo rajono savivaldybės „Barstyčių“ vaikų globos namai).

2 vieta: „Šviesos blyksnis“ (VšĮ LKMS vaikų ir jaunimo paramos centras).

3 vieta: „Viesvė“ (Skalvijos vaikų globos namai).

Estafečių rungtis:

1 vieta: „Svajonių“ komanda (Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai).

2 vieta: „Rytas“ (Klaipėdos vaikų globos namai „Rytas“).

3 vieta: „Džiugas“ (Telšių vaikų globos namai).

© Socialiniai projektai 2020. Visos teisės saugomos