SAULĖS VAIKAI

APIE PROJEKTĄ

Tai vasaros sporto ir linksmybių festivalis, kuriame susitinka visos Lietuvos vaikų globos namų auklėtiniai. Tai lyg „Kalėdinių žaidynių“ tęsinys, tik su visiškai kitomis (ne tik komandinės, bet ir individualios) sporto rungtymis bei vasaros festivalio nuotaikomis.

Vasaros sporto ir pramogų festivalis SAULĖS VAIKAI 2023

Smagus ir nuotaikingas vasaros uždarymas su vaikų globos namų ir dienos centrų auklėtiniais įvyko RUGPJŪČIO 29 d., Birštono stadione vasaros sporto ir pramogų festivalyje „SAULĖS VAIKAI‘23“. Nors diena prasidėjo nuo lietaus ir itin stipraus vėjo, nepabūgę vasaros oro krečiamų išdaigų, dalyviai jau netrukus sulaukė apdovanojimo – saulės spindulių lepinimo pavidalu.

Jubiliejinis, 5 kartą vasarą vykstantis, renginys šiemet grįžo ten, kur viskas prasidėjo – į Birštoną. Praėjus 5 metas, čia sugrįžo jau itin visų laukiamas ir smarkiai užaugęs festivalis. Šį kartą čia susirinko beveik 3 kartus daugiau dalyvių, nei buvo pirmaisiais metais. Net 550 vaikų atvyko iš skirtingų Lietuvos kampelių parodyti kokie jie yra sportiški, azartiški ir draugiški.

SAULĖS VAIKAI 2022

Nepabūgę itin gaivaus ir nenuspėjamo lietuviško oro, birželio 21 dieną, viename moderniausių Lietuvos sporto kompleksų – LSC „Druskininkai“ stadione susirinko beveik pusė tūkstančio vaikų ir jaunuolių iš vaikų globos namų ir dienos centrų. Čia juos atvedė bendras tikslas – susivienyti dovanojant vieni kitiems nepamirštamas teigiamas emocijas.
 
Vasaros sporto ir pramogų festivalis „Saulės vaikai‘2022“ – tai jau tradicija tapęs renginys, kuris vyksta kasmet nuo 2011 m. Tai šventė, į kurią iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių suvažiuoja vaikai aktyviai praleisti laiką saugioje ir įkepiančioje aplinkoje. Visos dienos programoje dalyviai savo sportinius pasiekiamus demonstruoja komandinėse rungtyse, tokiose kaip mini futbolas, tinklinis, virvės traukimas ir estafetės, o deleguoti komandų stipriausieji pasirodo ir 100, 200 metrų bėgimuose bei išbando jėgas šuolio į tolį rungtyje.

SAULĖS VAIKAI 2021

Rugpjūčio 24 d., LSC sporto komplekse „Druskininkai“ įvyko unikali sporto šventė sujungusi Kalėdinių Žaidynių ir Saulės vaikų festivalius – VASARINĖS ŽAIDYNĖS 2021.

Čia vaikai išbandė savo jėgas kvadrato, estafečių, krepšinio, futbolo, šuolio į tolį ir bėgimo rungtyse. Šypsenas kėlė pripučiamas kliūčių ruožo batutas, cukraus vata, milžiniški burbulai, laikinos tatuiruotės ir tikras, nesuvaidintas sportiškas azartas. Kaitinant vasaros saulutei, po pietų visus sukvietėme išsimaudyti ir pašokti žiemos diskotekoje, kurioje vietoj sniego buvo putos.

socialiniai_projektai_vaikams_vasarines_zaidynes_2021

SAULĖS VAIKAI 2020

saules_vaikai_2020
Nepabūgę pajūrio vėjo 2020 m. rugpjūčio 26 d., Klaipėdos centriniame stadione, vasaros sporto festivalyje „Saulės vaikai’2020“ susirinko stipriausi ir azartiškiausi Lietuvos globos namų auklėtiniai.
 
Čia savo jėgas parodė virš 100 vaikų ir jaunuolių, kurie susirungė individualiose bei komandinėse užduotyse. Komandų lyderiai stojo prie 100 bei 200 metrų starto, šoko į tolį ir net varžėsi 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje. 

SAULĖS VAIKAI 2019

2019 m. birželio 12 d., Birštone įvyko PIRMASIS Saulės vaikai’19 vasaros sporto festivalis.

Tai vasaros sporto ir linksmybių festivalis, kuriame susitinka visos Lietuvos vaikų globos namų auklėtiniai. Tai lyg „Kalėdinių žaidynių“ tęsinys, tik su visiškai kitomis (ne tik komandinės, bet ir individualios) sporto rungtymis bei vasaros festivalio nuotaikomis.

Saulės vaikai 2020

Vasaros sporto festivalis - Saulės vaikai 2019

© Socialiniai projektai 2020. Visos teisės saugomos