STEBUKLU TIKIU

APIE PROJEKTĄ

Projekto tikslas –  aplankyti specialiųjų poreikių Lietuvos globos namus ir sukurti nepamirštamą šventę, judėti dėl protinių ir fizinių negalių negalintiems vaikams ir jaunuoliams. Renginio metu leisti vaikams patikėti, kad stebuklai išties vyksta. Vaikams bus rodomas stebuklų kupinas pasirodymas, kurio metu vaikai pagal galimybę bus įtraukiami, kad kartu sukurtų tikrą stebuklą bei būtų to dalimi.

Projektas STEBUKLU TIKIU'23 atvyko pas ypatingus vaikus

2023 m. kovo mėnesį pas Lietuvos specialiųjų poreikių vaikus ir jaunuolius gyvenančius globos namuose svečiavosi projektas „Stebuklu tikiu“. Projekto pagrindinis tikslas priminti vaikams, kad stebuklai išties vyksta ir leisti jiems patiems prisiliesti prie stebuklų kūrimo.

Daug šilumos, nuostabos žvilgančių akių ir nuoširdžių šypsenų padovanota MINI CIRKO pasirodymo metu. Patikėti vykstančiais stebuklais buvo išties paprasta, nes scenoje vaikai pamatė dar neregėtus pasirodymus ir netikėtus keturkojus cirko atlikėjus.

Vienas iš stebuklų, kuris vyksta projekto metu – vaikų rankose atgyjančios momentinės nuotraukos. Na, o juose dalyviai įamžinti su milžine 3 metrų meilės kupina meška.

Projekto STEBUKLU TIKIU’22 metu aplankyti ypatingi vaikai

 

Lietuvos specialiųjų poreikių vaikų globos namuose gyvena vaikai, kurie moka džiaugtis mažomis pergalėmis.

2022 m. kovo mėnesį į kelionę po Lietuvą leidosi projektas „Stebuklu tikiu“. Šio projekto pagrindinis tikslas priminti vaikams, kad stebuklai išties vyksta ir leisti jiems patiems prisiliesti prie stebuklų kūrimo.

Aplankytos šios įstaigos:

  • Ventos socialinės globos namai. 
  • Šiaulių vaikų globos namai
  • Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensionatas
  • Nijolės Genytės socialinės globos namai
  • Vilijampolės socialinės globos namai

Renginio VIDEO -> „Stebuklu tikiu’22“ video

Startavo naujas projektas STEBUKLU TIKIU’21

 
2021 m. gruodžio mėnesį ypatingų vaikų ir jaunuolių socialinės globos namų bendruomenės gavo dovanų „Stebuklą“, kurį dovanojo VŠĮ „Žalioji medija“ su rėmėjais.
 
„Stebuklas“ buvo didelis, spalvotas, minkštas, kvapnus, anksčiau vaikams dar nematytas. Regėtas „Stebuklas“ suteikė daug gražių emocijų, juoko, džiaugsmo ir nuostabos. Jį buvo galima paliesti, pagauti. „Stebuklą“ įvairiai eksperimentuodamas kūrė Burbulų Dėdė ir Pasakų Katinas. Be atkeliavusio „Stebuklo“, dalyviams buvo įteiktos ir šventinės dovanėles. 
 

© Socialiniai projektai 2020. Visos teisės saugomos