ARTĖJANTYS RENGINIAI

Saulės vaikai' 2020

Jau visai greitai, RUGPJŪČIO 26 D., susitinkame Lietuvos pajūryje, Klaipėdoje! Čia įvyks tikrasis sporto ir azarto festivalis „Saulės vaikai’2020“. Šiemet rungtynių programą be jau išbandytų mini futbolo, sprinto bėgimo, estafečių bei šuolio į tolį rungčių žadama papildyti ir mini tinkliniu bei plaukimu. Žinoma, festivalis bus kupinas ir daug mielų staigmenų, kaip koncertas, aktyvios bei kūrybiškos veiklos, edukaciniai užsiėmimai bei dovanos.

Kalėdinės žaidynės' 2020

Šiemet Kalėdinės žaidynė’2020 žada būti kaip niekad garsios ir ryškios – juk tai 10-osios, jubiliejinės žaidynės! Šia proga, jau gruodžio pradžioje visus Lietuvos globos auklėtinius pakviesime drauge švęsti Vilniuje. Pažadame ne tik įvairiaspalvę pramoginę bei garsią koncertinę programą, bet ir Lietuvos sportininkų sveikinimus bei palaikymą. 

Svajone tikiu' 2020

 Paskutinę 2020 metų savaitę Socialinių projektų komanda drauge su stebuklų bei magijos kūrėjais keliaus aplink visą Lietuvą, pas tuos, kuriems tikėjimo stebuklais reikia labiausiai. Aplankysime specialiųjų poreikių Lietuvos globos namus ir drauge su jų auklėtiniais leisimės į fantazijos pasaulį, kuriame atgis ryškieji pasakų personažai, burtai bus matomi ir apčiuopami, o meilės kupinos akys darys tikrus stebuklus.

© Socialiniai projektai 2020. Visos teisės saugomos.