KALĖDINĖS ŽAIDYNĖS 2014

2014 metų gruodžio 9 d. Alytaus sporto rūmuose įvyko ketvirtosios “Kalėdinės žaidynės”, sukvietusios didžiulį būrį sporto komandų iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių globos namų.

Varžybose varžėsi net 24 komandos. Kai kurios iš jų jau tapusios renginio veteranėmis, dalyvaujančios nuo pirmųjų renginio metų, kai kurioms šis kasmetinis sporto suvažiavimas buvo pirmasis. Kaip ir kasmet, renginyje netrūko sportinio azarto, daugybės gerų emocijų, lengvų nusivylimų ir pergalės šūksnių. Reikia pastebėti, kai kurios komandos pasižymėjo didžiule pažanga.

Renginio sportinę programą paįvairino šventės svečiai: Lietuvos kino kaskadininkų komanda “Vilkas” vaikus stebino gyvai atliekamais kino filmuose matomais triukais ir kartu dalinosi mini pamokėlėmis, kaip kuriamos tokios kino scenos. Komanda ne tik pademonstravo kvapą gniaužiančius triukus, bet kartu ir metė iššūkį mažiesiems sportininkams krepšinio aikštelėje – vyko nekasdienės krepšinio varžybos su vaikų rinktine, sudaryta iš geriausiai šiose varžybose pasirodžiusių ekipų. Vaikai buvo apdovanoti specialiais komandos “Vilkas” prizais.

Gera nuotaika renginio metu rūpinosi Mindaugas Mickevičius, žinomas sceniniu MINO vardu. Jis ne tik dovanojo vaikams daugybę nuotaikingų dainų, bet leido ir jiems patiems pademonstruoti savo vokalinius sugebėjimus, apdovanojo specialiais prizais.

Kas be ko, sporto šventė neapsiėjo ir be žinomų Lietuvos sportininkų. Pagal renginio tradiciją, kasmet renginio globėju tampa ir vaikus savo dalyvavimu pagerbia žinomi Lietuvos sportininkai. Šiais metais vaikų priziniu fondu pasirūpino ir vaikus pagerbė net dvi krepšinio komandos: Alytaus “Dzūkija” ir Vilniaus “Lietuvos rytas”. Vaikai turėjo galimybę pabendrauti su krepšinio klubo “Dzūkija” krepšininkais: Artūru Jomantu, Adamu Lapeta, Giedriumi Gustu. Šiems krepšininkams buvo patikėta ir apdovanojimų ceremonija.

Renginį savo dalyvavimu pagerbė ir daugiau Dzūkijos sostinės atstovų: pagrindinės renginio rėmėjos “Vita Baltic International” direktorius Vladislovas Gunevičius įteikė renginio prizininkams specialias dovanas, alytiškė Vaida Žūsinaitė, žinoma kaip daugkartinė Lietuvos ilgųjų nuotolių čempionė, kaip ir kasmet rengė vaikams estafečių rungtis.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems renginio partneriams, prisidėjusiems prie šios gražios šventės įgyvendinimo.

Prizininkai:

„Kalėdinės Žaidynės 2014″ nugalėtojai:

  • 1 vieta – ”Svajonių komanda”. Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai.
  • 2 vieta – ”Spengla”. Spenglos globos namai.
  • 3 vieta – “Džiugas”. Telšių vaikų globos namai.

Krepšinis:

1 vieta: “Spengla”. Spenglos globos namai.

2 vieta: “Svajonių komanda”. Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai.

3 vieta: “Vikruoliai”. Švenčionėlių socialinių paslaugų centras.

Kvadratas:

1 vieta: ”Svajonių komanda”. Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai.

2 vieta: “Obeliai”. Obelių vaikų globos namai.

3 vieta: ”Spengla”. Spenglos globos namai.

Estafetės:

1 vieta: “Džiugas”. Telšių vaikų globos namai.

2 vieta: ”Svajonių komanda”. Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai.

3 vieta: “Molėtukas”. Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namai.

© Socialiniai projektai 2020. Visos teisės saugomos