Lietuvos specialiųjų poreikių vaikų globos namuose gyvena vaikai, kurie moka džiaugtis mažomis pergalėmis. Deja, dėl protinių ir fizinių negalių jie negali išvykti iš savo įstaigų. Todėl 2022 m. kovo mėnesį į šias įstaigas keliauja projektas „Stebuklu tikiu“, kurio pagrindinis tikslas priminti vaikams, kad stebuklai išties vyksta ir leisti jiems patiems prisiliesti prie stebuklų kūrimo.

Planuojama aplankyti daugiau nei 500 vaikų, kurių globos namai išsibarstę po visą Lietuvą. Šventės metu vaikams bus dovanojamas kupinas staigmenų ir magijos pasirodymas, su jais bendraus atgiję milžinai personažai, kurie leis persikelti į stebuklų pasaulį. Momentiniu fotoaparatu įamžintos akimirkos kiekvieno vaiko akyse išryškės ir taip, patys vaikai sukurs po nedidelį stebuklą savo rankose. Taip pat, visi vaikai bus apdovanoti dovanomis, kurios pritaikytos jų specialiesiems poreikiams.

Projektams įgyvendinti labai svarbus ir vertinamas kiekvieno indėlis. Kiekviena Jūsų skirta parama svariai prisidės prie šių renginių įgyvendinimo. Su tikslu surinkti minimalų biudžetą, reikalingą renginiams įvykti, esame parengę konkrečias partnerystės pozicijas:

MECENATAS: 3500 Eur.

GENERALINIS RĖMĖJAS: 2500 Eur.

DRAUGAI: nuo 200 Eur iki 2 000 Eur.

Priklausomai nuo paramos indėlio bei partnerio prioritetų bus sudarytas individualus viešinimo planas.

„Visi nuostabūs jausmai pasaulyje sveria mažiau už vieną gerą darbą.” Dž. R. Lovelis