Kalėdinės Žaidynės 2021

2021 m. gruodžio mėn. 7 d. Vilniaus Avia Solutions Group arenoje susirinko virš 300 vaikų iš visos Lietuvos globos namų bei dienos centrų garsiai ir su trenksmu paminėti jubiliejinių, 10-ųjų, taip laukiamų „Kalėdinių žaidynių’21“.

Ryte visus jaunuosius sportininkus pavaišinus sočiais pusryčiais laukė susitikimo ir sveikinimo bei motyvacijos kalbą nuo Lietuvos penkiakovininkės, olimpinės ir pasaulio čempionės – Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės. Ryškiuoju ir kvapą gniaužiančiu pasirodymu sporto varžybas atidarė gatvės gimnastikos komanda „Project Mayhem“, kurie ne tik sužavėjo savo akrobatiniu pasirodymu, bet ir įkvėpė visus dalyvius sportuoti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Po atidarymo startavo krepšinio 3×3 varžybos, kur savo pasiruošimą dalyviai galėjo pademonstruoti skirtingose amžiaus grupės. Paraleliai palaikymo komandos ir savo rungties laukiantys dalyviai galėjo susipažinti ir pabendrauti su Laura Asadauskaite-Zadneprovskiene, pasisemti žinių ir išbandyti savo jėgas drauge ant skersinio su gatvės gimnastikos „Project Mayhem“ nariais. Taip pat, visos šventės metu vaikai turėjo galimybę persikelti į dar neregėtus ir neatrastus pasaulius bei sporto arenas ir aikštes virtualios realybės akinių pagalba. Visai šalia esanti foto būdelė čia pat leido nelimituotą kartų skaičių įsiamžinti su savo draugais ir gauti dovanų realias, tikras nuotraukas prisiminimui. Kai kurių vaikų šventės metu įvykusios transformacijos, prie kurių prisidėjo stebuklingoje veidukų dailininkės ranka – buvo tiesiog neįmanoma atpažinti. Jie virto drąsiaisiais gyvūnais ir pasakiškais herojais.

Dar prieš keliaujant visiems pietauti į areną įžengė BC „Rytas“ krepšininkai lydimo žaviojo talismano vilko. Krepšininkai apdovanojo ir įteikė dovanas krepšinio rungčių nugalėtojams ir prizininkams, na o talismanas vilkas visus pasveikino ir mielai drauge su visais įsiamžino. Neliko nepastebėti ir krepšinio rungtyje nedalyvavę dalyviai, kadangi BC „Rytas“ visus, visus šventės dalyvius pakvietė į dar gruodį vyksiančias krepšinio varžybas.

Po pietų poilsio pertraukėlę vainikavo energingojo Vido Bareikio koncertas, kuris nepaliko abejingo nei vieno – visi ne tik dainavo, bet ir šoko drauge su Vidu. Kiek rimtesnė programa laukė visai šalia, kadangi čia savo žiniomis ne tik dalinosi, bet ir mokė atlikti unikalius judesius kovos menų klubo Kendo – Geležinis Vilkas sportininkai. Na, o sportinė programa tęsėsi ir čia dalyviai rodė savo pasiekiamus kvadrato ir estafečių rungtyse.

Šventės uždaryme dalyvavo krepšininkai, broliai Kšyštof ir Darjuš Lavrinovičiai. Šie aukštaūgiai medaliais ir taurėmis apdovanojo rungčių prizininkus, pasveikino kiekvieną dalyvių komandą bei įteikė dovanas.

Ši itin laukiama vaikų kasmetinė sporto šventė vyksta tik socialiai atsakingo verslo dėka. Dėkojame kiekvienam prisidėjusiam prie šio šventinio stebuklo sukūrimo.

RENGINIO VIDEO -> ŽIŪRĖTI

RENGINIO NUOTRAUKŲ GALERIJA -> NUOTRAUKOS

RĖMĖJAI:

 

Rezultatai:

Krepšinis 3×3, 12-15 metų grupė
1 vieta – Druskininkų Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos VDC „Džiugučiai“ komandai DŽIUGUČIAI
2 vieta – VšĮ „Šv. Jono vaikai“ komandai JONO VAIKAI
3 vieta – Alytaus vaikų dienos centro „Parama šeimai“ komandai ALYTUKAI
Krepšinis 3×3, 16-18 metų grupė
1 vieta – Druskininkų Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos VDC „Džiugučiai“ komandai DŽIUGUČIAI
2 vieta – Pagėgių savivaldybės šeimos gerovės centro komandai PAGĖGIUKAI
3 vieta – LPF ,,Nemuno krašto vaikai‘‘ komandai SVAJONIŲ KOMANDA
Kvadratas 8×8
1 vieta – LPF ,,Nemuno krašto vaikai‘‘ komandai SVAJONIŲ KOMANDA
2 vieta – Pagėgių savivaldybės šeimos gerovės centro komandai PAGĖGIUKAI
3 vieta – Druskininkų Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos VDC „Džiugučiai“ komandai DŽIUGUČIAI
Estafetės 
1 vieta – LPF ,,Nemuno krašto vaikai‘‘ komandai SVAJONIŲ KOMANDA
2 vieta – Pagėgių savivaldybės šeimos gerovės centro komandai PAGĖGIUKAI
3 vieta – Druskininkų Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos VDC „Džiugučiai“ komandai DŽIUGUČIAI
SUMINIAI REZULTATAI:
Kalėdinės žaidynės 2021
1 vieta – LPF ,,Nemuno krašto vaikai‘‘ komandai SVAJONIŲ KOMANDA
2 vieta – Druskininkų Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos VDC „Džiugučiai“ komandai DŽIUGUČIAI
3 vieta – Pagėgių savivaldybės šeimos gerovės centro komandai PAGĖGIUKAI